Социјални Медиуми
Сигал | Контакт
1452
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-1452,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Почитувани гости

Ви благодариме што ја посетивте нашата страна.
За повеќе информации слободно контактирајте не по телефон или посетете не во нашиот продажен салон.

Локација

ул. Климент Охридски бр.286 (транзитен пат), Струмица, Македонија

Телефон: +389(0)34/329-552

Маil: contact@sigal.mk

 

Contact Us